Antistresové omalovánky: Dekorativní motivy

by - března 30, 2019

Kdysi dávno jsem vybarvovala antistresové omalovánky a pak jsem o tom i napsala článek (respektive jsem nafotila ony vybarvené mandaly). Při úklidu knihovny jsem narazila na ještě jedny omalovánky od stejné autorky. Nevybarvené. A protože už jsem dlouho nic nevybarvovala, měla jsem nějaké fixy, kterých jsem se chtěla nenásilnou formou zbavit a navíc jsem potřebovala nějakou činnost k poslechu šedesátihodinové Bouře mečů (třetí díl Hry o trůny), bylo jasno. Dneska jsem oficiálně - pravda, trochu vystresovaná z bolavé ruky, ale nevadí - dokončila poslední omalovánku. Tenhle článek tedy berte jako jeden opravdu odpočinkový. :)  Co ještě dodat? Jak si jistě povšimnete, používala jsem jen několik barev pořád dokola. Nechtěla jsem si kupovat fixy, protože je už poslední dobou téměř nepoužívám, mám stabilo zvýrazňovače. Ale zároveň jsem chtěla využít ty fixy, které se mi válely doma, zabíraly místo v kalíšku na stole a postupně dopisovaly a vysychaly. Takže je tu hodně žluté, hnědé, zelené, modré, ale také červené, oranžové, růžové, černé a možná ještě několika dalších barev. Některé kombinace jsem používala téměř pořád, aspoň mi to tak přijde, holt žlutá a hnědá, případně žlutá a růžová, spolu vypadají dobře. (Žlutá se hodí ke všemu. :D) 
Od omalovánkového boomu uplynula už docela dlouhá doba. Vybarvuje ještě někdo z vás? Upřednostňujete pastelky nebo fixy? Neutrální motivy, nebo třeba takzvané knižní omalovánky? Jaké barvy používáte nejradši? (Nejen na vybarvování, ale třeba i na podtrhávání. Mně vždycky jako první dojdou světle modrá a světle zelená. :D)

V pondělí (nebo někdy během příštího týdne) bych ráda konečně po nějaké době sesmolila vybarvování. A na duben mám samozřejmě zase spoustu blogových plánů, ale raději nebudu nic slibovat. 

Přeji vám krásné jaro. ♥

You May Also Like

4 komentářů

 1. To je super, taky se potřebuju nenásilnou formou zbavit pastelek a fixex, díky za tip! :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, tohle je taková antistresová forma. Ale někoho uvolňuje i násilí, to je pravda. :D

   Smazat
 2. Mně se už povedlo skoro vybarvit 2 stránky z omalovánkové knížky z roku 2015!

  OdpovědětSmazat