středa 20. března 2019

Březnová knižní soutěž

Březen, měsíc knihy, říkala jsem si před třemi týdny. Proč po nějaké době neuspořádat soutěž, v níž bych na sebe strhla trochu pozornosti a předala knížky, které mi v knihovně trochu přebývají? Jenže uplynula polovina knižního měsíce a já stále nebyla akceschopná. Nakonec jsem však vybrala tři knížky, o které si, pokud chcete, můžete v následujících deseti dnech zasoutěžit. Nabízím tři knížky pro tři budoucí vítěze. Všechny jsou čtivé a svým způsobem zajímavé, přesto každá jiná a jedinečná. Tíha vesmíru a Zmizelé dívky jsou spíš YA, Morantologii bych zařadila do žánru povídek ze života. Pobaví, poděsí, potěší, přivedou k všemožným myšlenkám a možná inspirují k další činnosti. 

Pár informací pro účastníky:
1) Soutěže se mohou účastnit jak čtenáři s českou, tak slovenskou doručovací adresou. 
2) Soutěž probíhá od 20. března do 30. března 2019. V neděli 31. března vylosuji a vyhlásím vítěze (pravděpodobně jako aktualizaci v tomto článku či v komentáři). 
3) Každý se může účastnit pouze jednou (tj. vyhrát jednu knihu).

Co od vás žádám:
1) Buďte (alespoň symbolicky) čtenáři blogu. Dejte odběr přes GFC (vlevo v menu) a napište alespoň jeden smysluplný komentář k některému z letošních článků. (+2)
2) Podpořte mě na sociálních sítích. Dejte mi palec na Facebooku (stránka Vysvobozená nebo stránka Zaujatým pohledem) nebo mě sledujte na Instagramu. (+3)
3) Doporučte mi a) knihu na ukrácení chvil před maturitou, b) nějaké dobré jarní jídlo, c) místo, které bych v létě určitě měla navštívit. (+3)
4) Nezapomeňte napsat, o kterou knihu byste v případě výhry měli zájem.

Do komentáře pod tento článek napište, pod jakou přezdívkou či jménem jste byli kde aktivní a vaše tipy. Nezapomeňte uvést kontakt na sebe (klidně vám pak můžu napsat přes Instagram, když na to přijde, nebo napište klasicky mail). V závorkách jsou uvedeny počty "bodů", které dostanete. Čím víc jich budete mít, tím větší šance na výhru, protože se ve slosování objevíte vícekrát. 


Budu ráda, když se vás zapojí co nejvíc. Přeji krásné slunečné březnové dny a úsměv na tváři. :) 

12 komentářů:

 1. 1) splněno
  2) splněno, akorát mám na facebooku jiné jméno
  3) a) něco od Jáchyma Topola, třeba Sestru b) veganské palačinky c) Osvětim
  4) Tíha vesmíru

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bohužel, bylo to půl napůl. Třeba budeš mít štěstí příště. A díky za účast! ♥

   Vymazat
 2. Vzhledem k tomu, že mám čas číst tak akorát blogy, ráda přenechám soutěžení jiným :D. Přeji krásné jarní dny! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No vidíš, a zrovna pro tebe by Morantologie mohla být skvělé počtení, si myslím. :D

   Vymazat
 3. 1) splněno,
  2) blog i FCB pod stejným jménem jako komentář
  3) nevím, jestli jsi na tento typ knih, ale zkus Poslední číslo, Nyxii nebo mou nejoblíbenější scifárnu Duna. Jídlo :) já poslední dobou ujíždím na nakládaném hermelínu, ale je to jarní jídlo? Asi ne. Když jaro, tak ať je to zelené, takže nějaký salát, třeba s lososem nebo tuňákem - jestli tuňák, tak nevynechej ředkvičky. A na výlet jeď do Sedmihorek v Českém ráji, je to nádherné místo.
  4) Tíha vesmíru
  Přeju krásné předmaturitní jaro a díky za soutěž.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak jsi byla vylosována. Gratuluji a děkuji za tipy! ^^

   Vymazat
  2. Děkuju moc. Snad se některá z doporučených knih bude líbit.

   Vymazat
  3. Myslím, že Dunu už mi doporučovalo víc lidí, takže se k ní třeba časem dostanu. Navíc je to scifi, takže věřím, že by to mohlo zaujmout i přítele. :)

   Vymazat
  4. Duna je nejlepší. Byla to moje první scifi kniha. Vlastně mě přesvědčila, že tento žánr stojí za to :) Jinak Tíha vesmíru mi dnes v pořádku dorazila. Děkuju moc!

   Vymazat
  5. Tak ještě jednou díky za tip! :) A ať se Tíha vesmíru líbí. :)

   Vymazat
 4. 1) splněno
  2) splněno
  3) a) Když v ráji pršelo, je krásná kniha. b) avokádová pomazánka, c) Plumlov
  4) Zmizelé dívky

  OdpovědětVymazat