středa 31. října 2018

Knižní hop aneb soutěžíme!

Už dlouho jsem nepořádala žádnou soutěž. Co víc, už dlouho jsem se neúčastnila žádného knižně-blogerského projektu. A tady se mi to nabízí, dvě v jednom. Knižní hopy jsem vždycky brala jako takové ty rychlé give-away soutěže, kdy stačí jen pár kliknutí, trocha náhody při slosování a člověk může něco vyhrát. Sama jsem takhle jednou nebo dvakrát pěknou knížku vyhrála. Halloween sice neslavím, to už spíš ty dušičky, kdy jdeme na hřbitov, ale rozhodla jsem se zapojit se a nabídnout vám něco malého jako možnou výhru. Je to prosté. :)

Možná jste už o knižních hopech slyšeli, možná ne. Pár základních informací vám tedy přikládám, ať pro ně nemusíte chodit daleko. Ten letošní pořádá Vendea.
• Soutěž trvá od 31.10.2018 do 11.11.2018 (v den stého výročí konce první světové války), tehdy vyhlásím vítěze. 
• Soutěže se mohou účastnit všichni, kluci, holky, mladí, staří, jedinou podmínkou je doručovací adresa v případě výhry v České republice. (Omlouvám se přátelům ze Slovenska.)
• Každý se smí účastnit pouze jednou. Výherci budou vylosováni pomocí Random.org

A co nabízím k výhře? Momentálně žádné spolupráce příliš nevedu, takže knížky věnuji z vlastní knihovničky. To bude oboustranně prospěšné, protože vám třeba udělají radost a mně udělá radost, že mám trochu místa navíc a budu si moct koupit zase nějaké další knížky. :D 

Celkem vyberu tři vítěze, neboť mám připraveny tři "balíčky". 
Výhra číslo 1: dvoudílná série Inkarnace od Avery Williams

Výhra číslo 2: kniha Vzpomínky na zítřek od Cecelie Ahernové

Výhra číslo tři: první díl dvoudílné série Volání sirény od Michaely Burdové

 Kromě knížky budou v balíčku nějaké drobnosti, záložka, něco na zub (spíš na mls) a tak. 


"Užitečné odkazy":
• Facebook Vysvobozená
• GFC Vysvobozená - vlevo v menu

Kde dál můžete soutěžit o knížky?Všem přeji hodně štěstí a pěkný listopad. :)

3 komentáře:

 1. Tramtadadá - výsledky soutěže! (Přijde mi zbytečné psát kvůli tomu celý nový článek, takže to vyhlásím prostřednictvím komentáře. A výhercům samozřejmě ještě napíšu na mail, hned jak se k tomu dostanu. :))

  Balíček č. 1 - Ema (ema....5@seznam.cz)
  Balíček č. 2 - SáraD. (sara...........g@seznam.cz)
  Balíček č. 3 - Tvořilka (will.......z@seznam.cz)

  Slečnám vítězkám gratuluji. Ostatním účastníkům soutěže ale moc děkuji za zapojení. Vaše odpovědi mi udělaly velkou radost, ať už komentáře, lajky nebo zprávy na konci formuláře, slova chvály i tipy na zlepšení. Jmenovitě děkuji Betty, Kate, Pavlovi, Verče, Booklover Jane, Andrejakovi, ale i všem ostatním, kteří si našli čas a něco mi napsali. :)

  Přeji krásný den a nebojte, soutěže ještě budou, mám ještě dost knížek, které bych ráda poslala dál. Respektive dost knižních sérií. ^^

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jééé, moc děkuji za zmínku :) jsem ráda, že jsem udělala radost a je vlastně úplně jedno, že jsem nevyhrála :D

   Vymazat
 2. Gratuluji vítězkám, soutěží už se nezúčastňuji, ale výhru ostatním přeji!

  OdpovědětVymazat