Jarní okamžiky, nad nimiž oko doposud nemžiklo

Původně jsem tuto prezentaci, poskládanou z fotek nafocených od března do konce května, tvořila na hodinu výtvarné výchovy, kde jsme si ji měli pouštět. Bohužel z toho sešlo a mně by bylo docela líto, kdybych dvě hodiny práce na jednoduchém filmu v MovieMakeru proklikala a proseděla zbytečně. Tak se můžete pokochat, pokusit se přežít hudebně nesourodý pelmel skladeb nalezených v počítači a třeba i napsat váš názor na fotky, zpracování a obecně letošní jaro, pokud vám tedy k takovému činu zbudou po vyčerpávající prezentaci nějaké síly. :)

Komentáře

 1. Náhodou jsem letos v IKT musela taky tvořit videa. Ale ve skupinkách a na dvě minuty. Natočili jsme vraždu v parku. :D Tvoje video je ale úplně o něčem jiném! O krásných fotkách a hudbě. Mě se tvoje fotky líbí moc! :-) Povedená práce. Máš tam ode mě like. ;-)

  OdpovědětVymazat
 2. Já netušila, že umíš i tak dobře fotit! :-O Zase jsi mě jednou dostala...
  A k tomu ta hudba... :-)

  Líbí se mi originalita prezentace, přece jen to má hned jinou atmosféru, než obyčejná galerie!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji. No, příroda je fotogenická, tím to je. ;)

   Vymazat
 3. Gůd džob! Celkově! Pěkné fotky v pěkném videu s velmi příjemnou zvukovou kulisou. Mohu se zeptat, co to je za hudbu? :-)

  Kéž bych něco takového hezkého dokázala také vytvořit. V MovieMakeru jsem žel dělala video jen jednou, a to společně s Pivoňkou kvůli škole. Šlo o tragický příběh alexandrijské knihovny v provedení LEGO panáčků. Dodnes se tomu příšerně směji, neb je to tak amatérské, až je to vlastně strašně super :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fairy song, tuším. Doporučila mi to Luné. :)

   Vymazat
 4. Kocour 6:26 má vtipný výraz! :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :D kocouři jsou prostě kocouři. :D

   Vymazat
 5. Vidíš to, my nikdy žádné video nedělali.. Jen prezentace a animaci. :) Jste lepší.
  .
  Nádherný výběr hudby k fotografiím :)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky