Týden bezstarostně starostlivý

Ty týdny zase rychle utíkají. Je to stejné jako vloni v těchto měsících, taky to šíleně uteklo a já vlastně ani nevím, co jsem v těch podzimních dnech roku 2012 dělala. A takové je to i nyní, slunce vychází a zachází a mezitím nedělám nic moc zajímavého. Tedy, tak mi to přijde takhle zpětně, v daný moment to neřeším. 


Proč bezstarostně starostlivý týden? Na jednu stranu jsem ve škole byla jaksi mimo a proto jsem pokazila pár písemek. Byla jsem na sebe naštvaná, ale všechny negativní emoce nějak vyšuměly. Všechno vyšumívá... 

1. Minule jsem zmiňovala, že jsem ke svému štěstí unikla pátečnímu referátu o Komenském. Avšak český myslitel, pedagog, filosof a spisovatel si počkal na úterní hodinu dějepisu. Naštěstí jsem nic nepokazila a vysloužila si příjemnou padesátiprocentní jednušku s plusem, která se mi do klasifikace z historie náramně hodí. :) 

2. Jo, tak to přišlo, že šestého listopadu se z mého táty stal čtyřicátník na plný úvazek. Což o to, on by to nejraději zamluvil, ale naše rodiná oslavička se vydařila. Mamka objednala nádherný a hlavně vynikající jahodový dort, popřála mu s flaškou jejich oblíbeného vína v ruce. Pak jsme společně tátovi předaly přáníčko, knížku Inferno od Dana Browna, fotky Bětušky (která byla u pana fotografa :)), list o přihlášení na deset hodin němčiny (protože ji táta zapomíná a chce s tím něco udělat) a taky list o předplatném časopisu Respekt. Ten večer se docela vydařil. :) 

3. Naše učitelka výtvarné výchovy má važně divné nápady. Vymyslela například, že budeme malovat kulturistu. Upřímně, mně se ti svalnatí lidé (muži i ženy) nelíbí, hnusí se mi. Bojím se jich a nedokázala bych vedle nich být. A navíc neumím malovat temperami, kterými jsme ty obří svaly měli zachytit. I dohodla jsem se svou sestrou, které naopak výtvarka jde, obchod - umyla jsem všechny její boty (a že jich je) za hloupý obrázek. Nicméně jsem spokojená. :) 

4. Ve čtvrtek míváme do čtyř hodin školu a než se dostanu domů, už svítí lampy. Proto mi udělalo nesmírnou radost, když nám zástupce ředitele, který nás učí fyziku, oznámil, že sedmého listopadu se nám vyučování zkracuje na šest hodin, tudíž do 13:20. To by člověk neřekl, kolik času tím získá. :) 

5. Minule jsem na to úplně zapomněla, ale je to takovou několikaletou radůstkou - konečně začala šestá řada Star Dance aneb Když hvězdy tančí. Mám tuhle soutěž ráda a je to jediné, na co se v televizi momentálně koukám. Zbožňuju Marka Ebena jako moderátora, obdivuji nádherné šaty a účesy Terezy Kostkové i soutěžících, směju se odstátým uším Zděnka Chlopčíka a fandím soutěžním párům. Zatím tedy favorita nemám, ačkoliv se mi moc líbí Táňa Kuchařová s Honzou Onderem a Imrich Bugár se svou taneční partnerkou. 

6. Dnes jsme tátovy čtvrté kulatiny slavili s rodinou. Zašli jsme si na bowling, měli jsme dvě hodinky a jednu dráhu, bylo nás osm a hrálo se ve dvojicích. Jednou jsem byla se sestrou, třikrát s přítelkyní mé tety. Zahráli jsme si všichni pěkně, byla legrace, a vůbec mi nevadí, že jsem trefila víc žlábků než kuželek. :D 

7. A poslední, kouzelnou a jistě viditelnou radostí je nový kabátek od layové víly Dincie. Nevím, jak vyjádřit radost z takového zkrášlení mé Země Nezemě. Dincii se moc povedl a vyplatilo se na něj počkat. Líbí se vám? :) Je jasné, že ještě musím spoustu věcí (menu, horní a dolní box, ... :)) ale to během týdne zvládnu. ;) 

Dnešní písničku mám jasnou už od úterý. Já vím, že jsem strašně opožděná, ale poprve jsem si poslechla písničku Wake me up od Aviciiho. Viděla jsem, že to vážně válcuje youtube a tak jsem na to mrkla. A víte co? Líbí se mi to, je to chytlavý! :) 

Krásný večer, 
Kariol 

PS: Omlouvám se, pokud jste si článek přečetli dříve, než byl hotov. Rozepsaný jsem si ho chtěla uložit, ale asi jsem to nějak blbě nastavila či co. :D

Komentáře

Oblíbené příspěvky